Přesun na obsah

Dnes je 30.5.2023

Svátek má FerdinandVítejte na stránkách Salesiánského hnutí mládeže

Salesiánské hnutí mládeže, z. s. (SHM) je křesťanský spolek dětí a mládeže s celostátní působností. 

Naším posláním je výchova dětí a mladých lidí.

 

Činnost naší organizace vychází z výchovných principů preventivního systému a je inspirovaná životem sv. Jana Boska.  Zahrnuje sportovní, kulturní, vzdělávací aktivity - kroužky, oratoře, turnaje, besídky, festivaly, semináře, výlety, tábory …  Prohlédněte si zajímavé fotografie.
V současné době má SHM ve svých klubech přes tři tisíce členů.

NOVINKY

Oratoř

Kromě pravidelných kroužkových aktivit zahájil v tomto týdnu svůj provoz také otevřený klub - oratoř. Každé čtvrteční odpoledne od 15.00 do 18.00 hodin si můžete přijít zahrát hry, zasportovat, společně tvořit nebo jen tak pobýt mezi kamarády.

Více

Klub Praha-Počernice

Po jednání Národní rady se sešlo její Předsednictvo. Jedním z bodů programu byl předložený projekt nového SHM Klubu Praha-Počernice.

Více

Mimořádná Národní rada SHM

Ve středu 7. října 2009 se uskutečnila mimořádná Národní rada SHM. Během jednání byly schváleny předložené změny Stanov.

Více

Výprava do Prokopského údolí

Reportáž z úvodní výpravy do Prokopského údolí. Navštívili jsme jezírko, jeskyni, Foglarovo tábořiště "Lavor" a zúčastnili jsme se akce na ochranu žab.

Více

Podzimní výprava s bonbónkem na závěr

Podzimní výprava s bonbónkem na závěr

Více

2. turnaj družstev ve stolním tenise

Poslední zářijovou sobotu hostilo líšeňské Salesko tradiční salesiánský turnaj družstev ve stolním tenise, které bývají vždy dva za rok a jsou určeny pro starší patnácti let. Celkem se turnaje zúčastnilo deset tříčlenných týmů.

Více

Mimořádná národní rada SHM

Předsednictvo Národní rady SHM svolává mimořádnou Národní radu, která se uskuteční ve středu 7. října v 18 hodin v Praze - Uhříněvsi.

Více

Florbalová sezóna opět začíná

Začátek školního roku s sebou přinesl návrat k pravidelným povinnostem, ale i radostem. Pro florbalové fandy máme dobrou zprávu. Již v říjnu proběhnou první bodovací turnaje.

Více

SED - Salesiánská evangelizace dnes

Určitě již víte, že v listopadu proběhne celostátní setkání pro salesiány, salesiánky, zaměstnance, animátory, angažované laiky ze středisek, farností a dalších salesiánských činností. V současné době je již k dispozici program celého víkendu. Přihlášky bude možné zasílat od 1. října.

Více

Kdo neskáče, ... aneb trampolína opět v provozu

Od středy 23. září mají děti opět možnost vyzkoušet naši novou trampolínu.

Více

Kalendář

January 2023

Mo

Tu

We

Th

Fr

Sa

Su

 

 

 

 

 

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

 

 

 

Zobrazit jiný měsíc