Přesun na obsah

Dnes je 30.5.2023

Svátek má FerdinandČlánky v rubrice Události 2007

Magda PasekovaVyhráli jsme v Dračí soutěži

Maminky a děti z SHM Klubu Uhříněves - Kolovraty zvítězily v podzimní Dračí soutěži Vandy a Standy v kategorii mateřských škol a mateřských center. Za výrobu krásného keramického draka získaly hlavní cenu! Gratulujeme!

Více

Magda PasekovaRadost florbalistů z Plzně byla veliká

8. prosince si každý rok připomínáme začátek salesiánského díla a současně oslavujeme svátek Panny Marie. Letos tento významný den byla sobota a tak jsme měli možnost uspořádat celostátní turnaj, a to 2. bodovací ve florbale.

Více

Magda PasekovaPohár získali domácí

Tentokrát zůstal pohár pro vítěze turnaje Savio cup v Praze - Uhříněvsi.

Více

Magda PasekovaNárodní rada SHM 2008

V roce 2008 se po dvou letech přesuneme z Moravy opět do Čech. Národní rada SHM se bude konat 29. března 2008. Úlohy hostitele se tentokrát ujal SHM Klub Liblice.

Více

Magda PasekovaVýjezdní PNR

V sobotu 17. listopadu se v Koryčanech uskutečnilo výjezdní Předsednictvo NR SHM.

Více

Magda PasekovaCelostátní turnaje ve florbale

Začátkem listopadu se do Prahy - Uhříněvsi sjelo 19 mužstev florbalistů, aby si změřili síly v 1. bodovacím turnaji. V sobotu 3. 11. se utkali chlapci starší, o týden později ti mladší.

Více

Magda PasekovaFrassati cup 2007

V sobotu 6. října se v Salesiánském středisku v Brně - Žabovřeskách uskutečnil 3. bod. turnaj v malé kopané série Frassati cup.

Více

Petr PoštaXVIII. Mezinárodní hry mládeže

Již tradičně v době čarodějnic a prvomájových románků se pod taktovkou Salesiánského hnutí mládeže vydala parta vybraných sportovců ze salesiánských středisek a klubů za hranice naší republiky, tentokrát do Duisburgu...

Více

Magda PasekovaAkce Pontony

Pro všechny, kdo přemýšlí o vlastním rozvoji a jeho plánování. I my pracujeme na něčem podobném, s lidmi s mentálním postižením.

Více

Petr PoštaExpedice do Norska

Tak je to konečně tady! Po mnohaměsíčních přípravách, kdy se zařizovaly letenky, kupovala nová ponča proti dešti, shromažďovaly informace a v neposlední řadě šetřily peníze, se všichni scházíme na Dejvické v metru a s některými přímo na letišti, abychom vyrazili...

Více

Kalendář

February 2023

Mo

Tu

We

Th

Fr

Sa

Su

 

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

 

 

 

 

 

Zobrazit jiný měsíc