Přesun na obsah

Dnes je 27.3.2023

Svátek má Dita
Články v rubrice Události 2008

Magda PasekovaPles SHM

Advent je v plném proudu, Vánoce klepou na dveře a s nimi se nám blíží i plesová sezóna. XV. křesťanský ples mladých se tentokrát uskuteční v Kroměříži.

Více

Magda PasekovaŠkolení trenérů licence C

Na přelomu ledna a února budou mít vedoucí z našich klubů a středisek, kteří vedou fotbalové nadšence, opět příležitost zúčastnit se školení trenérů a získat osvědčení licence C.

Více

Magda PasekovaDny salesiánské spirituality

Sestry salesiánky (FMA) připravují již VI. ročník „Dnů salesiánské spirituality“. Toto setkání Salesiánské rodiny je určeno všem, kteří mají zájem se setkat, více prohloubit salesiánskou spiritualitu, prožít radost ze společenství, modlit se, vzájemně se povzbudit a obohatit.

Více

Magda PasekovaCelostátní turnaje SHM v roce 2009

V novém roce dojde v organizaci sportovních turnajů k několika důležitým změnám. Ta zásadní se týká malé kopané. Bodovací turnaje proběhnou zvlášť pro Moravu a Čechy.

Více

Magda PasekovaFilm o salesiánech na Štědrý den na ČT!!!

Hodinový polohraný dokument z dílny Otakáro Maria Schmidta a jeho týmu můžete sledovat na Štědrý den na České televizi. Odvysílá jej program ČT2 od 22.25. Film se jmenuje Dej mi duši a ostatní si ponech.

Více

Magda PasekovaFlorbalová sezóna opět začala

První listopadové soboty patřily v našem klubu opět turnajům. 1. listopadu se sjeli starší chlapci, 8. listopadu bojovali v tělocvičně ZŠ Vachkova v Praze - Uhříněvsi mladší kluci.

Více

Magda PasekovaNa jedná vlně

Setkání SYM - MGS, A Coruna (3. - 5.10.2008) Snad tisíc jazyků a ani slovíčko česky. Sic ve Španělsku, ale připadala jsem si jak v Babylóně. To jsem docestovala na letiště A Coruna a následně do Salesiánského střediska na pobřeží. Začínalo tu IV General Assembly SYM - MGS Europe - Middle East.

Více

Magda PasekovaStolní tenis - 4.BT 2008 - Plzeň

Druhý říjnový víkend, proběhl v Plzni 4. bodovací turnaj ve stolním tenise.

Více

Magda PasekovaStrategie a Výroční zpráva v novém

Sláva! Sláva! Text naší nové Strategie je konečně k dispozici v nové grafické podobě.

Více

Magda PasekovaFotbalové turnaje již mají své vítěze

V sobotu 4. a 11. října 2008 dostali kluci opět příležitost, jak změřit síly, vidět kamarády, zažít něco pěkného a hlavně zahrát si fotbal.

Více

Kalendář

March 2023

Mo

Tu

We

Th

Fr

Sa

Su

 

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

Zobrazit jiný měsíc