Přesun na obsah

Dnes je 27.1.2023

Svátek má Ingrid
Ples mladých

Leden je obdobím plesů a tak se v sobotu 19. ledna 2008 mohli všichni tancechtiví příznivci SHM rozdovádět na 14. křesťanském plese mladých. Avšak tentokrát ne ve Žďáře nad Sázavou, jak bylo v minulých letech zvykem, ale v Praze v Komunitním centru Matky Terezy.


Po odpoledních přípravách se zahájilo již tradičně mší svatou - přímo v komunitním centru. Sloužil ji Otec František Blaha,  hlavní představený salesiánů s otcem Jindrou Čápem, duchovním rádcem SHM. Hudební doprovod zajistili mladí z Poradní skály pod vedením Jendy Ovečky.

Od půl osmé se začal plnit sál a kapela Life vytáhla na taneční parket první tanečníky. Přijeli mladí z Pardubic, Přibyslavy, Krucemburku, Hlinska, Neratova a samozřejmě z Prahy a okolí. A tak netrvalo dlouho a parket doslova praskal ve švech. Slovem ples provázela sestra Markéta Hanáková, FMA. V programu nechybělo samozřejmě ani předtančení. Ve 21 hodin okouzlily  dívky z SHM Klubu Praha-Kobylisy a ve 22 hodin skupina Crazy girls z SHM Klubu Uhříněves-Kolovraty. Čas před půlnocí patřil tancům z tanečního pořádku a po půlnoci přišla na řadu tombola. A pak opět tanec...

Na plese vládla radost, pohoda a rodinná atmosféra. Velký dík za to patří Bětce Fuchsové, která si vzala jeho organizaci na svá ramena, mladým z Hlinska a Krucemburku, ti zase perfektně připravili tombolu, dále děvčatům, která zajistila předtančení, salesiánským spolupracovníkům ze společenství Praha-Botič, Poradní skále za zpěv při mši a pomoc při úklidu sálu a dalším dobrovolníkům. Děkujeme také dárcům, kteří tak hojně přispěli do tomboly... ještě jednou díky.

Už teď  se můžeme těšit na další ples - tentokrát 15. v pořadí.

 

fotogalerie 

 

 

 

 

Kalendář

January 2023

Mo

Tu

We

Th

Fr

Sa

Su

 

 

 

 

 

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

 

 

 

Zobrazit jiný měsíc