Přesun na obsah

Dnes je 30.5.2023

Svátek má Ferdinand2. turnaj družstev ve stolním tenise

Poslední zářijovou sobotu hostilo líšeňské Salesko tradiční salesiánský turnaj družstev ve stolním tenise, které bývají vždy dva za rok a jsou určeny pro starší patnácti let. Celkem se turnaje zúčastnilo deset tříčlenných týmů.


Vyhrálo družstvo ze Salesiánského domu dětí a mládeže SHM Klubu Ostrava-Zábřeh, které tak obhájilo vítězství z minulého turnaje, i když s trochu obměněným týmem.

Abychom vše stihli odehrát, museli jsme začít už před osmou hodinou ráno a skončili jsme kolem osmé hodiny večer, takže takový dvanáctihodinový ping-pongový maraton. Večer jsme společně poseděli v klubu VeSPOD v areálu Saleska. Rozdýchávat únavu budeme asi celý následující týden.

Ve večerních hodinách se v Salesku ještě sešla početná výprava brněnských dobrovolníků pomáhajících s organizací akce s krycím názvem B16, aneb návštěva papeže Benedikta XVI. v Brně. Při té příležitosti mě čekalo příjemné překvapení. Z ničeho nic se ve vestibulu objevily dvě dřívější reprezentantky ve stolním tenise, se kterými jsme se naposledy viděli na mezinárodních salesiánských hrách mládeže v Záhřebu před třemi lety.

Salesku a všem tamním pomocníkům patří velké díky za zorganizování skvělé akce prodchnuté přátelskou atmosférou a vůní čerstvě upečených buchet. Ještě že se podařilo porouchanou troubu rozjet, protože buchty i večeře byly vynikající. ;-)

Další turnaj družstev bude v dubnu příštího roku v Havířově. Do té doby nás ale čekají čtyři bodovací turnaje, nejbližší o víkendu 9.-11. října v Havířově.

Jean

 

výsledky

fotogalerie

Kalendář

May 2023

Mo

Tu

We

Th

Fr

Sa

Su

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

 

 

Zobrazit jiný měsíc