Přesun na obsah

Dnes je 30.5.2023

Svátek má FerdinandČlánky v rubrice Události 2009

Magda PasekovaMimořádná národní rada SHM

Předsednictvo Národní rady SHM svolává mimořádnou Národní radu, která se uskuteční ve středu 7. října v 18 hodin v Praze - Uhříněvsi.

Více

Magda PasekovaFlorbalová sezóna opět začíná

Začátek školního roku s sebou přinesl návrat k pravidelným povinnostem, ale i radostem. Pro florbalové fandy máme dobrou zprávu. Již v říjnu proběhnou první bodovací turnaje.

Více

Magda PasekovaSED - Salesiánská evangelizace dnes

Určitě již víte, že v listopadu proběhne celostátní setkání pro salesiány, salesiánky, zaměstnance, animátory, angažované laiky ze středisek, farností a dalších salesiánských činností. V současné době je již k dispozici program celého víkendu. Přihlášky bude možné zasílat od 1. října.

Více

Magda PasekovaSADBA hledá dobrovolníky (nejen) do rozvojových zemí

Salesiánské projekty ve světě hledají dobrovolníky, kteří by byli ochotni pomoci jim v jejich aktivitách pro děti a mládež. Činnost dobrovolníků obnáší doučování, výuku, volnočasové aktivity, technické či grafické práce, webové stránky – dle schopností dobrovolníka a aktuálních potřeb projektu.

Více

Jan ZrzavýRozhodni se sám 2009

V pátek 28.8.2009 se ve Žďáru nad Sázavou uskutečnil již druhý ročník prezentační a sportovní akce, která byla zaměřená na prevenci rizikového chování dětí a mládeže.

Více

Magda PasekovaHeslo hlavního představeného na rok 2010

Pane, rádi bychom viděli Ježíše. Po vzoru dona Ruy jako praví učedníci a horliví apoštolové přinášejme evangelium mladým. Tak zní heslo hlavního představeného na rok 2010.

Více

Jan ZrzavýFestival 2009 aneb Vše se v dobré obrátilo

Letošní FESTIVAL si pro všechny připravil spoustu novinek. Chcete vědět jaké? Rádi vám to prozradíme :-) jen čtěte směle dál ;-)

Více

Magda PasekovaDuchovní cvičení

Nabídku letošních exercicií, kterou se již mnozí z Vás chystají využít, ještě doplňuje možnost zúčastnit se duchovních cvičení pořádáných ve dnech 20. - 23.7.2009 v Hoješíně u Seče. Vede P. Ondřej Matula, SDB.

Více

Magda PasekovaTvé schopnosti mohou pomoci

Návštěva papeže je příležitost pro Tebe! Zapoj se a objev radost ze služby!

Více

Magda PasekovaNení festival jako festival

V některém jde o udílení blýskavých trofejí, o společenskou prestiž, o nejvyšší výkony či slavnostní róby. Salesiánské hnutí mládeže a Sdružení salesiánů spolupracovníků pojímají svůj každoroční květnový festival v Pardubicích především jako setkání.

Více

Kalendář

May 2023

Mo

Tu

We

Th

Fr

Sa

Su

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

 

 

Zobrazit jiný měsíc