Přesun na obsah

Dnes je 27.1.2023

Svátek má Ingrid
2. bodovací turnaj SHM ve stolním tenise

Újezd u Brna 19.-21. 3. 2010


První slunečné dny letošního roku jsem se rozhodla prožít v Újezdě u Brna, kde se již tradičně konal 2. bodovací turnaj SHM ve stolním tenisu. Bohudík jsem nepřijela jen já, ale i spousta dalších účastníků z Brna, Ostravy, Havířova, samozřejmě domácí z Újezdu a po krátké odmlce se zase jednou na turnaji objevili i nadšenci z Prahy!

Většina hráčů dorazila již v pátek večer, jen domácí a Brňáci strávili noc v teple domova a přijeli až ráno. Ale myslím, že nikdo, kdo přijel už v pátek, neprohloupil. Každý si našel zábavu podle svého. Pilovala se forma, hráli se karty nebo se prostě jen tak odpočívalo.

V sobotu ráno jsme zahájili sobotní zápolení mezi jednotlivci v budově místního Sokola. Po úspěšném odehrání základních skupin jsme se přesunuli do prostor školy, kde na nás již čekal vynikající oběd. Po krátkém poledním odpočinku turnaj hladce pokračoval až k finálovým zápasům. Večer se valná většina rozhodla zůstat v místním klubu SHM, kde bylo velké množství možností, jak využít volné chvíle. Někteří ještě neměli dost sportování, a tak hráli ping pong nebo se venku připojili k Havířovu na trošku fotbálku. Ti více znavení náročnými zápasy si odpočinuli u společenských her, kalča nebo kulečníku.

V neděli byly na programu čtyřhry jako taková třešnička na dortu víkendového boje o přední příčky. Všechny dvojice se snažily, jak nejlépe uměly, vyhrát ale mohl jen jeden pár. Já nyní nechci vyjmenovávat všechny, kteří na tomto turnaji uspěli a obsadili medailové pozice (výsledky jsou ke stažení pod článkem), protože není důležité vyhrát ale zúčastnit se. A to platí na SHM turnajích dvojnásob, protože je zde vždy skvělá atmosféra a já osobně se už těším na další turnaj.

Na závěr bych ráda poděkovala kuchařům za úžasné jídlo a samozřejmě všem pořadatelům za přípravu příjemného turnaje, ze kterého si jistě všichni odvezli hezké zážitky a cenné zkušenosti do dalších zápasů.

Anežka z Prahy-Kobylis

 

fotogalerie

výsledky

Kalendář

January 2023

Mo

Tu

We

Th

Fr

Sa

Su

 

 

 

 

 

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

 

 

 

Zobrazit jiný měsíc