Přesun na obsah

Dnes je 27.1.2023

Svátek má Ingrid
Přihlašování na Salesiánský Velehrad bylo spuštěno!

S přihlášením neváhejte!


Informace

Přihlášení

 

1) Ubytování:

Nyní je důležité se co nejdříve přihlásit, pokud požadujete na Velehradě zajištění přespávání. Zvlášť neváhejte, pokud chcete zajistit ubytování na lůžku. Jednak je potřeba počítat s velkým zájmem, jednak nám v některých ubytovacích kapacitách drží místo jen do konce dubna.

V případě, že vám stačí ubytování ve spacáku na zemi v budově, máte času o něco více, ale i zde máme jen určitou kapacitu, u které předpokládáme, že bude plně využitá.

Pokud vám stačí přespání ve vlastním stanu, pak je to varianta, která spěchá nejméně.

2) Stravování:

Stravování, podobně jako nocleh, si můžete objednat přes přihlašovací formulář.

U obou věcí platí, že včasným vyplněním přihlášky nám zjednodušíte organizaci celé akce. Budeme rádi, když to ale bude nejpozději do konce června včetně případů větších skupin. Díky moc v tom za spolupráci.

3) Větší skupiny:

Pokud se chystáte společně s dětmi a mladými lidmi jako větší skupina, je možné, že nyní neznáte přesný počet těch, kdo se bude účastnit. Pokud počítáte s ubytováním ve stanu, není to zatím velkým problémem. Uvítám, pokud mi ale během dubna napíšete na mail přibližný počet takové skupiny a vyplníte samostatný formulář Dopravní průzkum, který je vyvěšen na webu. Chceme předejít např. problémům s kapacitou vlaků v termínu skončení akce. Potřebujeme tedy mít nyní informace pro případné jednání s Českými drahami apod.

Důležitá je pro nás i informace, pokud byste chtěli vypravit svůj vlastní autobus. I to je součástí zmiňovaného dopravního průzkumu.

Díky vám za spolupráci

Marek Sklenář

Kalendář

January 2023

Mo

Tu

We

Th

Fr

Sa

Su

 

 

 

 

 

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

 

 

 

Zobrazit jiný měsíc