Přesun na obsah

Dnes je 27.1.2023

Svátek má Ingrid
Logo 90. výročí - hledáme grafika

Salesiánské mediální centrum hledá grafika pro vytvoření loga 90. výročí příchodu salesiánů do ČR. Pokud někoho znáte anebo máte sami chuť nějaký návrh vytvořit, budeme vám vděční za vaši spolupráci.


Logo bude oficiálním logem "oslav" výročí a objeví se při různých setkáních mladých (celostátní setkání sal. animátorů apod.), různých tiskovinách či propagačních předmětech a především bude symbolem návštěvy hlavního představeného v ČR v září 2017, kdy proběhne také setkání mládeže a dalších skupin.

Výběr loga bude probíhat tak, že zájemci pošlou do 20. 9. svůj návrh (návrhy) + komentář, které budou posuzovat provinciální delegáti. Z návrhů bude vybrán jeden, který bychom případně doladili a uvedli 28. 9. 2016 jako oficiální logo. Autor by byl odměněn částkou 5 000 Kč.

Kontakt pro bližší informace, dotazy a návrhy:
Libor Všetula, SDB - provinciální delegát pro sociální komunikaci
vsetula@centrum.cz, tel.: 777 272 340


Krátká anotace:
Logo výročí příchodu salesiánů do českých zemí, které bude provázet různá setkání mladých lidí a jiné akce v rámci výročí.


Malinko konkrétněji:
Potřebujeme vytvořit logo či vizuál oslav 90. výročí příchodu salesiánů do ČR. Po celý rok bude probíhat mnoho akcí pro mládež na různých místech ČR a tento vizuál či logo by byla oficiální "značka" a grafika těchto oslav (např. celostátní setkání salesiánských animátorů, různé přednášky apod.) V září 2017 se uskuteční velké setkání mládeže s hlavním představeným SDB a toto logo by bylo oficiálním logem tohoto setkání.


Background:
Tématem oslav 90. výročí je "Zodpovědnost za život" anebo „Povolání“. Chceme celý rok motivovat mladé, aby vzali zodpovědnost za vlastní život a něco konkrétně udělali pro to, aby se stali dobrými lidmi. Aby našli svoje místo ve společnosti a v životě a dělali konkrétní kroky k jeho realizaci - to by se mělo také nějak objevit ve vizuálu. Toto téma může být ve vizuálu pouze skrytě či naznačeno. Rádi bychom něco svěžího. Možné inspirace, které se mohou (ale i nemusí) objevit: číslo 90, mapa ČR, životní cesta, vlajka či barvy vlajky ČR, logo salesiánů – oficiální (domeček) – nic z toho není podmínkou. Logo by mělo být použitelné samo o sobě anebo s textem: „90. výročí příchodu salesiánů“

Tři základní hodnoty, které by logo mělo nést:

  • Mladistvá lehkost
  • Životní perspektiva
  • Dědictví, které jsme převzali a předáváme dál


Rádi bychom prostě něco zajímavého a svěžího (je to určeno mladým lidem 15-25 let). Nechceme naopak nic explicitně křesťanského (kříž apod.).

 

Kalendář

January 2023

Mo

Tu

We

Th

Fr

Sa

Su

 

 

 

 

 

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

 

 

 

Zobrazit jiný měsíc