Přesun na obsah

Dnes je 22.4.2019

Svátek má Evženie


Národní rada SHM 2018

V sobotu 7. dubna 2018 se v Moravských Budějovicích sešla Národní rada SHM.


Delegáti z klubů a sekcí i členové PNR - se sešli v hojném počtu a přivítali mezi sebou také hosty ze salesiánské rodiny.

Program Národní rady zahrnoval obvyklé zprávy - o stavu SHM, o hospodaření, o činnosti prezidenta, ústředí, sekcí, komisí, dále proběhlo také schvalování rozpočtu. Hlavním dopoledním tématem pak bylo představení nových Pravidel SHM a změny spojené s GDPR. 

Národní rada probíhala v prostorách orlovny. V poledne byla na programu tradičně mše svatá v místním kostele, kterou celebroval delegát pro salesiásnkou rodinu P. Johny Komárek, SDB, s místním duchovním správcem P. Pavlem Krejčím, SDB. Hudebně ji doprovodila Kdousovská schola.

Pak následoval výborný oběd a po něm workshopy. Jeden pod vedením Josefa Wenzla byl změřen na ekonomiku a dotace. Druhý vedený Liborem Všetulou, SDB, a Anežkou Hesovou, ASC, seznámil účastníky s Mediální školou a s činností Salesiánského mediálního centra.

Po té se odpoledne volila kontrolní komise a sedm zástupců klubů do PNR. Kluby budou letos zastupovat: Filip Mezuláník z Újezdu u Brna, Marta Vaňurová z Moravských Budějovic, Jirka Stodůlka z Kroměříže, Pavla Janíková Štěpánková z Prostějova, Ivana Volavková z Telče, Kryštof Matula z Krucemburku a Matouš Cúth z Neratovic.

Během celého dne bylo o všechny zúčastněné velmi dobře postaráno Členové SHM Klubu Moravské Budějovice na závěr také představili aktivity svého klubu. Za vše jim patří jim velký dík.

Fotografie z Národní rady si můžete prohlédnout v galerii 1 nebo galerii 2.

 

 

 

Kalendář

April 2019

Mo

Tu

We

Th

Fr

Sa

Su

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

 

 

 

Zobrazit jiný měsíc