Přesun na obsah

Dnes je 29.9.2021

Svátek má Michal
Vítejte na stránkách Salesiánského hnutí mládeže

Salesiánské hnutí mládeže, z. s. (SHM) je křesťanský spolek dětí a mládeže s celostátní působností. 

Naším posláním je výchova dětí a mladých lidí.

 

Činnost naší organizace vychází z výchovných principů preventivního systému a je inspirovaná životem sv. Jana Boska.  Zahrnuje sportovní, kulturní, vzdělávací aktivity - kroužky, oratoře, turnaje, besídky, festivaly, semináře, výlety, tábory …  Prohlédněte si zajímavé fotografie.
V současné době má SHM ve svých klubech přes tři tisíce členů.

NOVINKY

2. turnaj družstev ve stolním tenise

Poslední zářijovou sobotu hostilo líšeňské Salesko tradiční salesiánský turnaj družstev ve stolním tenise, které bývají vždy dva za rok a jsou určeny pro starší patnácti let. Celkem se turnaje zúčastnilo deset tříčlenných týmů.

Více

Mimořádná národní rada SHM

Předsednictvo Národní rady SHM svolává mimořádnou Národní radu, která se uskuteční ve středu 7. října v 18 hodin v Praze - Uhříněvsi.

Více

Florbalová sezóna opět začíná

Začátek školního roku s sebou přinesl návrat k pravidelným povinnostem, ale i radostem. Pro florbalové fandy máme dobrou zprávu. Již v říjnu proběhnou první bodovací turnaje.

Více

SED - Salesiánská evangelizace dnes

Určitě již víte, že v listopadu proběhne celostátní setkání pro salesiány, salesiánky, zaměstnance, animátory, angažované laiky ze středisek, farností a dalších salesiánských činností. V současné době je již k dispozici program celého víkendu. Přihlášky bude možné zasílat od 1. října.

Více

Kdo neskáče, ... aneb trampolína opět v provozu

Od středy 23. září mají děti opět možnost vyzkoušet naši novou trampolínu.

Více

Den otevřených dveří Salesiánského centra

V úterý 27. října 2009, den před podzimními prázdninami, otevírá Salesiánské centrum na Kobyliském náměstí své dveře široké veřejnosti.

Více

SADBA hledá dobrovolníky (nejen) do rozvojových zemí

Salesiánské projekty ve světě hledají dobrovolníky, kteří by byli ochotni pomoci jim v jejich aktivitách pro děti a mládež. Činnost dobrovolníků obnáší doučování, výuku, volnočasové aktivity, technické či grafické práce, webové stránky dle schopností dobrovolníka a aktuálních potřeb projektu.

Více

Rozhodni se sám 2009

V pátek 28.8.2009 se ve Žďáru nad Sázavou uskutečnil již druhý ročník prezentační a sportovní akce, která byla zaměřená na prevenci rizikového chování dětí a mládeže.

Více

Kobyliský koník č.7

A je zde sedmé číslo Kobyliského koníka, které přináší informace o školním roce 2009 / 2010.

Více

Heslo hlavního představeného na rok 2010

Pane, rádi bychom viděli Ježíše. Po vzoru dona Ruy jako praví učedníci a horliví apoštolové přinášejme evangelium mladým. Tak zní heslo hlavního představeného na rok 2010.

Více

Kalendář

September 2021

Mo

Tu

We

Th

Fr

Sa

Su

 

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

 

Zobrazit jiný měsíc